‘Geloof verzet bergen. ’ Als we dat zeggen bedoelen we doorgaans dat het geloof een positieve kracht is. Maar bedoelden Jezus en Paulus dat ook?
In dit boek laat Piet van Veldhuizen zien dat al tussen de bijbelse evangelisten verschil van inzicht bestond over de strekking van Jezus’ woorden.
‘Geloof verzet bergen.’ Als we dat zeggen bedoelen we doorgaans dat het geloof een positieve kracht is. Maar bedoelden Jezus en Paulus dat ook?
In dit boek laat Piet van Veldhuizen zien dat al tussen de bijbelse evangelisten verschil van inzicht bestond over de strekking van Jezus’ woorden. Het lijkt erop dat Jezus en Paulus ervoor
wilden waarschuwen dat geloof een ravage kan aanrichten als het niet gepaard gaat met vergeving, geduld en liefde.
Lees verder »
![]() |
abonneer op RSS feeds | ![]() |
deel deze pagina met je vrienden |


Dr. P. van Veldhuizen (1959) studeerde, werkte en woonde vele jaren in Polen. Eind januari '80 was hij predikant in Warchau. Tot 2006 gaf hij jaarlijks seminars in Polen. Hij is nieuwtestamenticus.
Wat wordt er op Twitter gezegd over ?
Er zijn geen downloads bij 'Verzet geen bergen'.